01
MARKA ÖYKÜSÜ

İlhamını Yaşamdan Alan Kıymetli Mobilya…
Yaşam; insana bahşedilen büyüleyici bir hazine. Her anı, bir diğer anıyla kıyaslanamayacak kadar kıymetli. Biz; insanın elinde kıymeti devleştirilebilen bu hazineye, aynı variyeti gibi olanı sunmayı iş edindik. Türkiye’nin ve dünyanın özel mobilyasını; ince ince işledik, oyduk ve dokuduk. Dasell ile özelleştirilmiş yaşam alanlarının var olmasına araladığımız kapıdan, yaşamın lüksü sızıyor. Her anın, özel olması gereken an olduğuna inanarak, özel olanı tasarlıyoruz. Mobilyamız; yaşam alanlarını özelleştiriyor ve lüksün tanımını değiştiriyor.‘’Yaşamın kendisi nedir, yaşama insan ne sunabilir?’’ dediğimizde ‘’avangarde’’ ilk cevabımız oluyor. Luxury; hemen arkasından tanımı detaylandıran başucu kelimemiz. Yaşama övgü olarak sunduğumuz tasarımlar; Türkiye’de doğdu ve tüm dünyaya bu övgü, Dasell ile taşınmaya devam ediyor.

02
HAKKIMIZDA
Biz Kimiz

Yeni bir adım atma endişesinin, yerini sarsılmaz bir güvene bırakması; aynı doğruları paylaşan kişilerin bağları ile daha mümkündür. Dasell de 1998 yılında birbirine sırtını dayayan iki kardeşin cesur adımları ile doğdu. 2008 yılında bugünde kullandığı Dasell ismi ile yürümeye devam eden marka, arşınladığı her adımına aynı ülkü ve temennileri de taşıdı: güven ve bağ. Bugün vardığı her yere; sadece mobilyasını değil, sadakat ve güvenilirliğini de götüren Dasell’in, Türkiye’de 50 noktaya erişimi bulunmakta. Yurt dışında ise marka; Almanya, Sırbistan, Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Nijerya, Libya, Sudan, Somali, İsrail, Filistin, Lübnan, Ürdün, Yemen, BAE, Bahreyn, Irak, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan ve Tacikistan’a; mobilyadan daha fazlasını, yaşama övgüyü taşıyor.

03
VİZYON

Alışılagelmişi bozmak, yeniden yapmaktan daha zordur. Çünkü bu; kar ortaklığından ve ticaretten çok daha fazlasıdır. Bağ ve inançtır. Gerçek bir ailenin; hem kanıksadığı hem de yansıttığı doğruları benimseyerek kurulan Dasell; yaşama duyduğu hayranlığı, tüm dünyanın da görmesini istiyor. İçinde yer alan bu coşkulu hissi, ‘’dünyanın her köşesine ulaştırma isteği’’ olarak tanımladığı vizyonu ile Dasell; gökyüzüne baktığında yüzünü güldüren her detayı, vizyonel amacı olarak benimsiyor.

04
MİSYON

Özel Hissedin Diye Değil, Özel Olduğunuzu Hatırlayın Diye…
Dasell; avangardı, yaşamdan aldığı ilhamla şekillendirir. Yaşamın kendisine detaylı baktığımızda; onun, sahip olduğumuz en büyük lüks ve bize özel olduğunu görüyoruz. Yaşamdan aldığımızı, yine yaşama sunuyoruz. Bu yüzden özel olduğunuzu size hatırlatan, özel mobilyalar üretiyoruz. Gördüğümüz bu büyüleyici etki; her bireyin yaşamına dokunduğunda; başımızı gökyüzünden yeryüzüne çevirecek ve tüm dünya insanıyla birlikte silinmeyen bir gülümsemeye sahip olacağız.