Blog

2022 Yatak Odası Modelleri Nelerdir?

2022 Yatak Odası Modelleri Nelerdir?

2022 yılı itibari ile trend olan yatak odası modelleri diğer yıllarda olduğu gibi bu yıl da dekorasyon amaçlı kullanılacaktır. Eğer siz de kendinize yeni çıkan yatak odası modellerinden birini satın alarak yatak odanızın dekorasyonunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek ister iseniz bu yazımız tam size göredir.

Prenses Yatak Odası Modeli

2022 yılının en göz kamaştırıcı ürünlerinden biri olacak Prenses Yatak Odası Modeli ışıltılı görünümleri ile yatak odanızı şenlendirecektir. Prenseslere layık bir yatak odası çeşidi olan bu üründe genel olarak açık kahve tonları hakimdir. Açık kahve tonlarını tamamlayan altın şerit geçişler üründe ayrı bir çekicilik meydana getirmiştir. Yatak başının chester model olması ve yatağın ergonomik yapısı, kişileri bu modeli tercih etmeye zorlamaktadır.

Havana Yatak Odası Modeli

Havana Yatak Odası Modeli

Dikkat çekici işlemeleri ve gri rengi ile Havana Yatak Odası Modeli şık ve gösterişten hoşlanan kişiler için idealdir. Yatağın nakış detayları, geleneksel çağın modern bir esinti ile birleştirilmesi olarak tanımlanabilmektedir. Kırlentlerde, gardıropta, aynada, avizede ve yatakta yer verilen altın şeritler; odanın şehvetini daha da artırmaktadır.

Venedik Yatak Odası Modeli

Venedik Yatak Odası Modeli ile saraylara layık bir eve sahip olabilirsiniz. Prenses model ile benzerlik gösteren bu yatak odası takımı ultra geniş aynası ile odalarınızda ferah bir atmosfer ortaya çıkaracaktır. Krem rengi ağırlıklı ürünler yatak odasındaki puf üzerinde dahi kullanılmaktadır. Krem renginin sade tonlarını altın geçişler ve şerit detayları kapatmıştır. Eğer eşyaları fazla olan kişilerden iseniz bu yatak odası modelini tercih ederek geniş bir kıyafet dolabına sahip olabilirsiniz. Modelin kıyafet dolabı 20 farklı bölmeye sahiptir. Bu nedenle modelin eşyalarının oldukça kullanışlı olduğundan bahsedilebilmektedir.

Emirgan Yatak Odası Modeli

Emirgan Yatak Odası Modeli sayesinde yatak odalarınızda arzu ettiğiniz şık görünümü yakalayabilirsiniz. Gösterişli yatak başı, aynası, pufu, kıyafet dolabı sayesinde kendinizi kral gibi hissedebilirsiniz. Modelde özellikle köşe detaylarında fazlaca altın sarısı nakışlara yer verilmiştir. Ayrıca kenar kısımlarında da gümüş renkli şeritler hakimdir. Eğer odanız geniş bir boyuta sahip ise ve odanızda kendinizi dinç uyanmış olarak bulmak istiyor iseniz bu gösterişli yatak modeli tercih edebilirsiniz.

Sofya Yatak Odası Modeli

Sofya Yatak Odası Modeli sayesinde her sabah uyandığınızda kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Yatağının ergonomik oluşu ve gözü yormayan renk tonlarının kullanımı yatak odasını kusursuz yapmaktadır. Eğer abartıdan bir tık uzaklaşarak güne daha sade bir başlangıç yapmaktan hoşlanıyor iseniz Sofya modelleri tam size göredir. Yatağın üzerinde yer alan perde detayı, dolabın alt kısmında yer alan parlak geçişler ve oval ayna tasarımı sayesinde yatak odası içerisinde kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Cihangir Yatak Odası Modeli

Yatak odası takımları söz konusu olduğunda akla gelen ürün, oldukça gösterişli bir tasarıma sahiptir. Ağırlıklı olarak kullanılan renk her ne kadar krem rengi olsa da altın sarısı rengine de sıklıkla yer verilmiştir. Özellikle yatak başında ve kıyafet dolabında yer verilen altın rengi, yatak odanızda asillik yaratacaktır. Krem renginin sade tasarımını altın sarısı ayakların tamamladığı şifonyer modeli Cihangir Yatak Odası Modeli içerisinde sizleri beklemektedir.

İstinye Yatak Odası Modeli

İstinye Yatak Odası Modeli

Diğer modellerden çok daha koyu tonlara sahip olan ürün, geniş yatak odaları için iyi bir tercihtir. Altın sarısı tutma kulpları ve altın sarısı şerit geçişler yatak odalarınıza bir hareket kazandıracaktır. Bu yatak odası modeli çok raflı bir gardıroba sahiptir.

Florya Yatak Odası Modeli

Deri ya da türevlerinden uzaklaşarak klasik tarzı yansıtmaya başlayan Florya Yatak Odası Modeli sizlere farklı bir konfor sunmaktadır. Üründe kullanılan ayna, diğer modellerde olduğundan biraz daha küçüktür. Eflatunun kadife ile birleşmesinden elde edilen yatak başı, oldukça asil bir görünüme sahiptir. Eğer siz de kadifeden ve onun sağladığı rahatlıktan yatak odası dekorasyonu için faydalanmak istiyor iseniz bu modeli satın alabilirsiniz.

Berlin Yatak Odası Modeli

Yatak odasında sadeliği şıklık ile bir araya getirmek isteyen insanların ilk tercihi Berlin Yatak Odası Modeli olmaktadır. Bu model, düz bir yapıya sahip ürünleri bir arada bulundurmaktadır. Kadife türünü sadelik amaçlı kullanan ve şıklık için de altın renginden yararlanan ürün 2022’de trend parçalar arasına girecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir