Blog

Salonlarınıza Neşe Katacak 2022 Koltuk Takımı Modelleri

Salonlarınıza Neşe Katacak 2022 Koltuk Takımı Modelleri

Evlerin en fazla zaman geçirilen alanları salonlardır. Salon dekorasyonu dendiği zaman akla pek çok parça gelmektedir. Bu parçaların arasında duvar üniteleri, sehpalar ve koltuk takımları yer almaktadır. Koltuk takımları bünyesinde berjer, ikili kanepe ve üçlü kanepe gibi parçalar barındırmaktadır. Hem şık hem de modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken bazı koltuk takımlarına aşağıda yer verilmiştir. Bu modeller zamansız renklerden oluşmaktadır. Bu nedenle modelleri hem 2022 yılı içerisinde hem de sonraki zamanlarda kullanabilirsiniz. Modeller arasında luxury ya da avangart tarzı mobilyalar da yer almaktadır. Bu iki tarzın kendine özgü avantajları bulunmaktadır. Avangart mobilya türünde geniş bir renk seçeneği bulunmaktadır. Luxury koltuk takımında ise klasik bir görünün ön plandadır.

Cihangir Koltuk Takımı

Cihangir Koltuk Takımı

Cihangir Koltuk Takımı ile salonlarınızı hoş bir aura ile kaplayabilirsiniz. Hem modern hem de klasik tarza uyum sağlayabilen koltuk takımı, geniş renk skalası ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Açık renk tonu ile salonlarınızın olduğundan daha ferah görünmesine neden olacak bu takım, koleksiyonunuzda özgün bir yere sahip olacaktır. Güzelliği ile sizi etkisi altına alan Cihangir model, gösterişli görünümü ile sizleri saray ortamına davet etmektedir. Modelin kanepe ve koltuklarında kullanılan kumaşlar, birinci sınıf kalitededir. Kumaşların üst kısımlarında yer alan detaylar sizleri büyüleyecektir. Avangart stiline sahip bu model, ışıltılı süslemeler içermektedir. Kanepelerin ve koltukların baş kısımlarında kapitone detayları görebilirsiniz. Eğer salonlarınızda ışıltılı bir güzelliğe sahip olma arzusunda iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

İstinye Koltuk Takımı

İstinye Koltuk Takımı salonlarınızın estetik görünüme kavuşması için özel olarak tasarlanmıştır. Lüksten de ödün vermeyen bu model, misafirlerinizi ağırlamak için bire birdir. Bu koltuk takımını satın alarak yalnızca salonlarınızı değil tüm evinizi etkisi altına alacak hoş bir auraya sahip olabilirsiniz. Salonlarınızda aradığınız özgün tarzı bu takım ile tescillendirebilirsiniz. Rahatlığın simgesi haline gelmiş koltuk minderleri, kanepe ve koltukları süslemektedir. Yemek odasının ve salonların iç içe olduğu evlerde de kullanılabilen bu takım, sizleri yarı yolda bırakmayacak güzelliğe sahiptir. Kumaşta kullanılan çizgili desenler sizleri geleneksel bir dünyaya sürüklemektedir. Kanepelerde yer alan kapitone işlemeler ise çağdaş bir stil ortaya çıkarmaktadır. Lüksü bir bütünlük halinde sunan bu takımı çok seveceksiniz.

Florya Koltuk Takımı

Genel olarak evlerde en geniş odaların salonlar olduğu bilinmektedir. Bu nedenle salonlar için bir mobilya seçmeden önce salonun boyutunun tam olarak ölçülmesi gerekmektedir. Mobilya satın alır iken salonların verimli bir şekilde kullanılabileceği bir boyuta sahip olması önemlidir. Ayrıca salonunuz çok geniş ise Florya Koltuk Takımı gibi açık renkli bir modeli tercih edebilirsiniz. Açık renk modeller, sizlerin daha aydınlık bir salonda oturmanızı sağlayacaktır. Güneşi tam olarak alamayan kuzey odalarınız için de açık renk olan bu mobilyayı tercih edebilirsiniz.

Berlin Koltuk Takımı

Berlin Koltuk Takımı

Salonlarınız için en ideal koltuk takımının hangisi olacağına karar verir iken takımın rengine dikkat etmelisiniz. Alışverişe çıkmadan önce kafanızda bununla ilgili bir düşünce oluşturabilirsiniz. Ayrıca 2022 kreasyonunda yer alan tezat renklerden de yararlanabilirsiniz. Berlin Koltuk Takımı içerisinde birbirinden farklı renkleri bir arada bulundurmaktadır. Salonlarınızda sıradan tarzın yanı sıra daha özgün bir tarz yaratmak amacında iseniz bu takımı tercih edebilirsiniz. Kendine ait estetiği ile salonlarınızın dekorasyonunda önemli bir paya sahip olacak bu takım ile odalarınızı mükemmel dizayn edebilirsiniz.

Pandora Koltuk Takımı

2022 yılında ön plana çıkan pastel tonlar Pandora Koltuk Takımı kumaşında yer almaktadır. Evlerdeki hâkimiyeti sürdürecek bu takım ile şık bir oda dekorasyonu ortaya koyabilirsiniz. Pastel tonlar ile odalarınızda soft görünüm yakalayabilirsiniz. Takımın güzelliği sizleri etkisi altına alacaktır. Takımda iki adet ikili koltukların yanı sıra berjere ve orta sehpaya da yer verilmiştir. Orta sehpada yer alan beyaz renk, pastel ile uyum yakalamaktadır. Modelin sırt ve kol detaylarında minimal çizgileri görebilirsiniz. Eğer evinizde uzun yıllar kullanabileceğiz bir model bakıyor iseniz Pandora’yı tercih edebilirsiniz.

Beyaz Koltuk Takımı

Aydınlık bir odaya sahip olmak için Beyaz Koltuk Takımı tam size göredir. Koltuk takımının açık rengi, ferah bir odaya sahip olmanızı sağlayacaktır. Takımı hareketli parçalar ile kombin yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir