Blog

2022 Luxury Yemek Odası Modelleri Nelerdir?

2022 Luxury Yemek Odası Modelleri Nelerdir?

2022 yılında tren ürünler listesine girecek olan ürünlerden biri de yemek odası takımlarıdır. Farklı renklerde, modellerde ve desenlerde olan yemek odası takımları; insanların kişisel istekleri ve trendler baz alınarak dekore edilmektedir. İnsanlar bazı durumlarda yemek odalarının eksilen parçalarını tamamlamakta, bazı durumlarda da eskiyen parçalardan sıkılarak tamamen yeni bir yemek odası takımı satın almaktadır. Eğer siz de yeni bir yemek odası takımını satın almayı düşünüyor iseniz bu yazıyı okuyabilirsiniz. Yazıda 2022 yılında ön plana çıkacak yemek odası modellerine ve bu modellerin özelliklerine detaylı olarak yer verilmiştir. Modellerden size en uygun olanı seçerek yemek odanızın dekorasyonuna hemen başlayabilirsiniz.

Berlin Yemek Odası Takımı Özellikleri

Berlin Yemek Odası Takımı Özellikleri

Birden fazla rengin birbirleri ile uyum içinde kullanıldığı Berlin Yemek Odası takımı evlerinize ışıltı katmak için hazırlanmaktadır. Abartıdan uzak olan ürün sıradanlık çizgisini de çoktan geride bırakmıştır. Üründe kullanılan sandalyelerde hem konfor hem de estetik kaygı bir arada yer almaktadır. Ayrıca sandalyelerin chester tarzı olduğu da görülmektedir. Yemek takımında yer alan TV konsolu, sade bir tasarıma sahiptir.

Berlin Yemek Odası Takımında Kullanılan Renkler

Bu yemek odası modeli sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Farklı renklerin birlikte kullanılması ile hoş bir dekor elde edilen modelde, ağırlıklı olarak krem renginden yararlanılmıştır. Modelde kullanılan koltuklarda koyu renk hakimdir. Koltukların minder kısımları ise daha açık tonlardadır. Koltukların ikisi gri, ikisi ise siyahtır. Bu sayede dekoratif bir masa düzeni oluşturulmuştur. Orta kısmı kahve tonları ile kaplı yemek masası, sütun ayaklar ile desteklenmiştir. Ayaklarda altın sarısı şerit geçişler kullanılmıştır. Altın sarısı rengi aynı zamanda sandalye ayaklarında, şifonyer kenarlarında, tutacaklarda, ayna kenarlarında ve TV konsolunda da yer almaktadır.

Berlin Yemek Odası Takımında Tasarım

Bu yemek takımı üzerinde uygulanan tasarımın genel manası ile sadelikten yana olduğu görülmektedir. Ancak sadelik o şekilde bırakılmamış ve otantik desenler ile desteklenerek üzgün bir atmosfer yaratılmıştır. Yemek odasında yer alan TV konsolu, altın sarısı geçişleri düz çizgiler halinde yansıtmaktadır. Üründe yer verilen koltuklar, kadife tarzı kumaşlardan elde edilmiştir. Esneyebilen yapısı ve yumuşaklığı ile tanınan kadife, bu modelde konfor sağlamaktadır.

Pandora Yemek Odası Takımı Özellikleri

Pandora Yemek Odası Takımı Özellikleri

Pandora Yemek Odası genel itibari ile işlevselliği yenilikçi ruh ile bir araya getiren bir takımdır. Eğer evde çok kalabalık iseniz ve yemek odanızın aşırı abartılı nakış ya da kaplamalar ile görülmesini istemiyor iseniz bu yemek takımını tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük çocuklarınız için uygun olan bu ürün, sandalyelerini siyah süet ile kaplamıştır. Süet, kolay silinebilen ve tozu kolay kolay açığa vurmayan bir üründür. Yemek masası tasarımı da sandalyeler kadar işlevsel olan bu takımı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Takımda yer alan her bir üründe kullanışlı olması ön plandadır.

Pandora Yemek Odası Takımında Kullanılan Renkler

Yemek odası renkleri arasında 2021 yılında olduğu gibi 2022’de de krem rengi ve altın sarısı yer alacaktır. Krem renginin farklı pek çok renk ile kolay bir şekilde uyum sağlaması ve asil görünümü yemek odalarınıza yakışacaktır. Pandora modelde 2022 yılı trenlerine girmesi için altın sarısı geçişlerden ve sarı ayaklardan yararlanılmıştır. Krem rengi ile kaplı masanın ortasında koyu kahve tonlarında dikdörtgen bir desen yer almaktadır. Yemek masasının işlevselliği artırmak için aşağı kısımda çekmecelere yer verilmiştir. Modelde yer alan vitrin kapakları krem rengi ve tonlarından meydana gelmektedir. Modelin TV konsolunun da krem rengi ve sarı olarak iki temel renkten oluştuğu görülmektedir.

Pandora Yemek Odası Takımında Tasarım

2022 yemek odası tasarımı söz konusu olduğunda akla gelen ürünlerden biri de Pandora modeldir. Kreatif yaklaşımlar baz alınarak tasarlanmış olan üründe uzun ömürlülük ve kullanışlılık hakimdir. Eğer yemek odanızı modern yaklaşımlar ile oluşturmak istiyor iseniz modern çağ renklerinin kullanıldığı Pandora yemek odasından yardım alabilirsiniz. Modeli takım halinde satın aldığınızda tek tek tüm ürünleri birbiri ile uydurarak bir dekor sağlama sıkıntısı yaşamazsınız. Model içerisinde yer alan ürünlerin her biri birbiri ile aynı renk tonlarında ve aynı desenlerde üretilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir