Blog

Estetik Yemek Odası Takımları ile Kendinizi ve Misafirlerinizi Mutlu Edin

2022 yılının gelmesi ile birlikte yemek odası modellerinde bazı değişikler meydana gelmiştir. Modellerde daha estetik bir duruş ortaya çıkmaya başlamıştır. Aynı zamanda ergonomik bir tasarım da 2022 yılı itibari ile daha çok üzerinde durulmaya başlanan bir konudur. Yemek odası takımları içerisinde yer alan sandalyeler hem sırt hem de minder kısımları ile ön plana çıkan parçalardan biridir. Sandalyelere masa ve bench eşlik etmektedir. Özellikle kalabalık aile ve misafirler için ideal bir tasarıma sahip olan bench, alandan tasarruf sağlamaktadır. Yemek odası takımları içerisinde sandalye, bench ve masaya ek olarak şifonyer ve ayna da yer almaktadır. Bu mobilyalar odalarınızın daha işlevsel kullanılabilmesi için bire birdir. Şifonyere çatal, kaşık gibi malzemelerinizi yerleştirebilir ve misafirleriniz geldiğinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Aşağıda estetik tasarımlara sahip farklı yemek odası modelleri yer almaktadır. Bu modelleri inceleyerek istediğiniz dekorasyona ait bir fikir elde edebilirsiniz.

Cihangir Yemek Odası

Cihangir Yemek Odası

Kişilerin satın almak istedikleri yemek odalarında aradıkları kriterler değişiklik göstermektedir. Bazı insanlar daha geleneksel bir tarz takıma bakar iken bazıları sade mobilyalar tercih etmektedir. Bazı aileler geniş oldukları için kapsamlı yemek odası takımları arar iken bazı aileler ise daha minimal eşyalar satın almaktadır. Bazı insanlar koyu renklerden hoşlanır iken bazı insanların açık renk mobilya tercih ettiği görülmektedir. Açık renk severlere özel olarak tasarlanan Cihangir Yemek Odası sayesinde aradığınız auraya ulaşabilirsiniz. Farklı pek çok parçaya uyum sağlayabilen açık renk masa ve açık renk sandalyeler bu modelin içerisinde bulunmaktadır. Modelin aynasında altın süslemeler kullanılmış olup bu süslemelerin sadeliğin önüne geçtiği görülmektedir.

İstinye Yemek Odası

Bu model diğer modellerden daha kapsamlı bir yapıya sahiptir. Modelde yer alan vitrin eşyalarınızı koyabilmek ya da fotoğraflarınızı sergileyebilmek için ideal bir alan ortaya çıkarmaktadır. Modelde renk tercihleri tezat olacak şekilde ayarlanmaktadır. Sandalyelerde koyu renk tonu hâkim iken masa ve vitrin açık tonlarla kaplanmıştır. İstinye Yemek Odası sayesinde en kalabalık misafirlerinizi bile ağırlayabilecek bir alana sahip olabilirsiniz. Konforlu sandalyeleri ve ergonomik tasarımı sayesinde zor beğenen insanların ile hayran kalacağı bu model sitemizde yer almaktadır. Modelin 2022 yılına ait esintiler içermesi sayesinde yeni yıla özgü bir tarz elde edebilirsiniz.

Florya Yemek Odası

Aradığınız özgün görünümü elde edebileceğiniz bu model, içinizi ferahlatacak bir görünüme sahiptir. Modelde kullanılan kavisli ayak detayları, sandalyelerin sırt kısmında da yer almaktadır. Kavis sayesinde estetik bir görünüm elde edilmiştir. Model genel hatları ile beyaz olsa da sandalyelerin baş kısmında ve vitrinin ayak kısmında altın rengi de kullanılmıştır. Florya Yemek Odası içerisinde kullanılan masa düz bir tasarıma sahiptir.

Berlin Yemek Odası

Berlin Yemek Odası

Yemek yeme deneyiminizi en üst noktaya taşıyacak bu ürün sayesinde kullanışlı bir oda tasarımı ortaya koyabilirsiniz. Takımın her bir parçasında rahatlık ve şıklık ön plana çıkarılmıştır. Berlin sandalyelerin sandalyeden daha ziyade berjer tasarıma sahip olduğu görülmektedir. Estetik söz konusu olduğunda ortaya çıkan bu takım odalarınıza modern bir esinti yayacaktır. 2022’nin gold renkleri ile harmanlanan Berlin Yemek Odası takımını çok severek kullanacaksınız.

Pandora Yemek Odası

Marjinal bir görünüm arzu edenler için tasarlanan üründe kreatif bir ayak tasarımı mevcuttur. Üründe kullanılan çift ayna sistemi, odanızın daha ferah görünmesini sağlayacak ve sizlerin daha iyi hissetmesine olanak tanıyacaktır. Eğer yemek odası olarak düşündüğünüz odanız çok ışık almıyor ise bu modeli tercih edebilirsiniz. Modelde kullanılan masa güzelliği ile göz kamaştırmaktadır. Masanın ayak kısmında düz bir sütun kullanılmış olup bu sütun dolap şeklinde tasarlanmıştır. Pandora Yemek Odası sayesinde misafirleriniz ve aileniz için ışıltılı bir yemek deneyimi ortaya koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir