Dasell Yemek Odası Takımları

 

Salonlarımıza ya da oturma odalarımıza uygun olarak tasarlanmış bulunan alanlar genel olarak yemek odası olarak adlandırılmaktadır. Yemek masası, sandalye ve konsolları bir araya getiren birbirinden farklı yemek odası takımları arasından istediğiniz seçimi yapmakta özgürsünüz. Ürünleri tek parça alabileceğiniz gibi konsolları çıkartarak da yemek odası takımı oluşturabilirsiniz. Yemek odalarının dizaynı eviniz için ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü eski zamanlardan beri yemek odaları ve sofralar kalabalık ve mutlu insanların bir araya getiren alanlar olmuştur. Eviniz için en uygun yemek odası takımlarına sahip olmak için vakit kaybetmeden sitemizdeki estetik takımları inceleyebilirsiniz.

Avangart Yemek Odası Takımları

Özellikle salonlarda farklı çeşitleri ve modelleriyle dikkat çekerek ön plana çıkan yemek odası takımları evinize ayrı bir hava katmaktadır. Avangart yemek odası takımları son zamanlarda şıklığı ve göz alıcılığıyla çoğu kişinin tercihi olmaktadır. Yeni nesil tasarımlarıyla göz yormayan sade bir şıklık yakalayan yemek odası takımları kişisel tercihlerinize göre size seçim yapma olanağı da tanımaktadır. Değişik parçaların bir araya gelmesiyle elde edebileceğiniz uyumlu yemek odaları salonlarınızda ayrı bir görünüm oluşturacaktır. Dasell Mobilya olarak avangart yemek odası takımlarımız kişisel zevklerinize uygun farklı modelleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Luxury Yemek Odası Takımları

Vaktimizin büyük bir bölümünü salonda geçirdiğimizi düşünürsek sahip olduğumuz mobilyaların enerjisi de gün içinde bizi etkilemektedir. Yemek odasında nadir geçirilen anlar sevdiklerimizle bir araya geldiğimizde bize unutulmaz anılar bırakır. Lüks yemek odası takımlarımız fazla çeşit ve modeli içinde bulundurmaktadır. Elinizde çok fazla seçenek olması bazen kafa karışıklığı yaratıyor olsa da doğru tercihlerle bu dezavantajı avantaja dönüştürmek tamamen sizin elinizde.

Lüks yemek odası modelleri modern ve kaliteli görüntüsüyle evinizi baştan sona yeniden yaratacaktır. Yemek odası takımları içerisinde sadece masa ve sandalye bulunmamaktadır. Konsolunuz, aynanız ve ekstra seçeceğiniz aksesuarlarınız lüks yemek odanız için bir ahenk oluşturacaktır.

Yemek Odası Takımı İçin Dekorasyonlar 

Yemek odası satın alırken dekorasyon konusunda dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır. İlk etapta evinizin ölçülerine tam manasıyla hâkim olmanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise eşyalarınızı yerleştirme açısından sorun yaşamamanızdır. Ölçü belirlemeleriniz tamamlandıktan sonra sırada eviniz için demirbaş olacak masa ve sandalye seçimi vardır. Yemek odanızda yuvarlak bir masa tercih etmeniz sevdiğiniz kişilerle yemek yerken birbirinizi görme açısından size kolaylık sağlayacaktır. Bunun yanı sıra masada bulunan yemek ya da araç gereçlere rahatlıkla ulaşabilmenize de imkân tanır. Dikdörtgen masa tercihi ise kalabalık yemek sofralarının vazgeçilmezidir. Açılabilir modelleriyle dilediğiniz kadar yemek ve eşyaları masaya koyup kaliteli yemek davetleri verebilirsiniz.

Yemek odalarının ufak ama vazgeçilmez en önemli detaylarından bir diğeri de sandalyelerdir. Seçtiğiniz sandalyenin oturma ve sırt boyutu size değişik anlamlar ifade edebilir. Örneğin sırt kısmı yüksek olan sandalye modelleri ortamı baskı altına alıp boğucu bir görüntüye sebep olabilir. Bunun yerine sırt kısmı kısa ve kol koyma yeri olmayan modeller seçmeniz masayı kapatmayacak ve ortama daha uyumlu bir görüntü çıkacaktır.

Zamansız Modellerle Yemek Odanıza Tarz Katın

Günlük ihtiyaçları istenildiğinde tam manasıyla karşılayabilecek olan yemek odaları avangart ve luxury tarzlarıyla sitemizde sizlere sunulmaktadır. Doğal renkler zamana meydan okuyan altın detaylar ve ahşaba verilen doğallık ile birleşince ortaya çok şık ve modern yemek odaları çıkmaktadır. Ağırlıklı olarak beyaz, bej ya da ceviz tonlarının kullanılmasının dışında siyah ve meşe renklerini de yemek odası takımlarında görebilirsiniz. Modern tasarımları yalın ve şık detaylarla birleştirerek bütün zamanınızı geçirmek isteyebileceğiniz yemek odası takımlarını sizler için hazırlayıp satışa sunduk. Siz de zamansız şıklığı oturma odanız ya da salonunuzda görmek isterseniz eğer yemek odası takımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Yemek Odası Takımları Fiyatları

Yeni evlenenler, evini yenilemek isteyenler veyahut yeni bir eve taşınacak olan kişiler uygun yemek odası takımlarını uygun fiyata almak isteyecektir. Çoğu kişi artık ürünleri tek tek almak yerine takım olarak alıp daha uygun fiyat ödemeyi tercih etmektedir.

Yemek odası takımı seçerken doğru bir tercih yapmak istiyorsanız marka konusunda taviz vermemeniz gerekir. Dasell Mobilya olarak kaliteli ve modern yemek odası takımlarımızı uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuyoruz. Dilediğiniz her tarz ürünü gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz.

Showing all 6 results

Yan paneli aç