Dasell Koltuk Takımları

 

Evimizin en güzel ve en çok zaman geçirdiğimiz alanları salonlarımızdır. Salonların dekorasyonu içinse en önemli parçalar, hiç şüphesiz ki koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları içerisinde; kanepe, berjer ve tekli koltukları bulundurur. Şık, modern ve konforlu tasarımlarıyla Dasell mobilya size eşsiz modeller sunmaktadır. Siz de avangart ya da luxury modelleriyle eviniz içerisinde baş döndürücü dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Avangart Koltuk Takımları ile Eviniz Saraya Dönüşsün

İster modern ister klasik tarza uyarlanabilen koltuk takımları geniş renk seçenekleriyle herkesi etkisi altına almayı başarıyor. Beyaz ve bej gibi salonunuzu ferah gösterecek renklerin dışında lacivert renkli avangart koltuk takımları koleksiyonumuzda bir farklılık yaparak sizi etkisi altına alacak.

Son derece gösterişli görünüme sahip olan koltuklarımız size adeta bir sarayda yaşıyor hissi verecektir. Gösterişli yapısının yanı sıra kumaşlarda bulunan detaylar sizi büyülemeye yetecektir. Siz de modellerimizi inceleyerek evinizi avangart koltuk takımları stili ile buluşturabilirsiniz.

Luxury Sofa Sets

Salonunuzda estetik bir görüntü yaratmak aynı zamanda da lüksünüzden ödün vermek istemiyorsanız lüks koltuk takımları tam size göre. Luxury koltuk takımı modellerimiz içinde hem eviniz içinde hem de bulunulan ortamdaki uyumu sağlayabilmek için doğru ürünü seçmelisiniz. Doğru ürün seçimi sizi mutlu ettiği gibi salonda geçireceğiniz zamanı da kaliteli hale getirecektir.

Bazı evlerde yemek odaları ve salonlar iç içedir. Bu gibi durumlarda seçeceğiniz iki mobilyanın da birbiriyle bütünlük sağlaması çok önemlidir. Avangart yemek odası takımına luxury koltuk takımı gitmeyecektir. Bu sebeple iki takımında luxury ya da avangart olmasına dikkat etmelisiniz.

Koltuk Takımı Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çoğunlukla evimizin en büyük ölçüleri salonlarımıza aittir. Mobilya almadan önce ilk yapmamız gereken şey salonun veya oturma odanızın ölçüsünü almak olacaktır. Çünkü mobilyalarınızın büyük olması durumunda eşyalarınızı salona sığdıramayabilirsiniz. Ölçüleri bildiğiniz takdirde kolaylıkla mobilya seçimi yapabilirsiniz. Bundan sonraki adımınız ne tarz bir koltuk takımı modeli almak istediğinizdir. Alışverişe çıkmadan önce kafanızda belirlediğiniz bir model varsa eğer koltuk seçerken çok zorlanmazsınız.  Salonunuz için belli bir dekorasyon fikri, kafanızda oluştuysa eğer alacağınız koltuğun deri, kumaş ya da nubuk mu olacağına da karar verebilirsiniz. Böylece seçiminizin gösterişli bir avangart mı yoksa şık bir lüks koltuk takımı mı olacağı belirlenir.

Koltuk Takımı ile Kanepe Arasındaki Farklar

Koltuk ve kanepe kavramları arada sırada kafamızı karıştırabiliyor. İki üründe temel olarak benzer özellikler göstermektedir. Ancak kullanım alanı açısından birbirinden farklıdır. Koltuk takımları geniş oturma alanlarında konfor açısından sıklıkla tercih edilir. Üçlü, ikili ya da tekli şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Kanepe ise daha dar olan oturma alanlarında kullanılır. Çoğu kişi çekyat ya da baza gibi fonksiyonelliğinden ötürü kanepeyi tercih edebilmektedir. Kanepeler takım olarak üretilmemektir.  Takım olmamasından ötürü kanepeler, koltuk takımlarından daha uygun fiyata satılır. Model ve renk konusunda kısıtlıdır. Konfor açısından da geri planda kalmıştır. Dasell mobilyadan alacağınız koltuk takımları sonra derece konforlu ve şık görüntüsüyle salonlarınıza şıklık ve tarz katacak.

2021 Koltuk Takımı Modelleri

2020 yılında ön planda olan mobilya pastel ton 2021 yılında da evlerde hakimiyetini sürdürecek gibi gözükmektedir. Pastel tonları içerisinde en çok beyaz koltuk takımları dikkat çekmektedir. 2021 koltuk takımlarımız oldukça şık ve konforlu yapısıyla evinize modern bir görünüm kazandırır. Koltuk takımlarınızın ön plana çıkmasını isterseniz duvar renginiz bu noktada önemli rol oynamaktadır. Doğru duvar rengi ve dekorlar ile koltuk takımlarınız evinizde en çok dikkat çeken parçalar arasında yerini alacaktır. 2021 yılının kış aylarında pastel tonları yerine koltuk takımlarında toprak renkleri kendini ortaya çıkartacaktır. Siz de salonlarınızda huzur ve pozitif enerji istiyorsanız 2021 koltuk takımı modelleri arasından dilediğinizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk takımı fiyatları, ürünlerin kalitesine, konforuna ve modellerine göre değişkenlik gösterir. Koltuk takımı satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç etken bulunur. Dekorasyonunuz için en önemli adım fiyat ve doğru ürün tercihidir.

Bütçenize ve tarzınıza uygun ürünü bulmanız biraz zaman alabilir. Ancak iyi bir araştırma sonucunda istediğiniz koltuk takımına kavuşabilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri, eşsiz modelleri ve konforundan ödün vermeyen koltuk takımlarımızı sitemizden inceleyerek satın alabilir; evinizi renklendirebilirsiniz.

Showing all 6 results

Yan paneli aç