Wall Units

 

Evinizin dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan duvar üniteleri, Dasell Mobilya ayrıcalığı ile evlerine geliyor. Evinize aldığınız koltuk takımları ile uyumlu olması gereken duvar üniteleri, evinizin bütünlüğü açısından önemlidir. Aldığınız ürünlerin işlevsel olması ise sizin için ekstra yarar sağlayacaktır. Sizler de duvar ünitesi almadan önce ürünlerimizi inceleyerek ister avangart isterseniz de luxury tarzda olan duvar ünitelerimizden birine sahip olabilirsiniz.

Avantgarde Wall Units

Hem modern hem de klasik tarzıyla avangart duvar üniteleri özel olarak hazırlanıp sizlerin beğenisine sunulmuştur. Eskinin klasik tarzı günümüzün modern tarzıyla sentezlenerek ortaya çıkmış olan avangart duvar üniteleri evlerinize ihtişamı getirecek.

Eski zamanları size hatırlatacak olan duvar ünitelerimizin camlı dolaplarına istediğiniz süsleri ya da bardaklarınızı koyabilirsiniz. 2021’in öne çıkan modelleri arka tarafı yuvarlak ön kısmı ise kare ya da dikdörtgen şeklinde detaylandırılmıştır.

Luxury Wall Units

Yaşam alanınızda bütünlük oluşturmak için seçeceğiniz duvar ünitelerinde modernliği ve şıklığı bir arada yakalamak istiyorsanız lüks duvar üniteleri tam size göre! Salonunuza estetik ve çağdaş bir görüntü oluşturmak için tasarlanmış olan luxury duvar üniteleri evinizin havasını değiştirecek. Koltuk takımlarınızın rengiyle uyumu yakalayacak olan luxury duvar ünitesi gören herkesi kıskandıracak.

Modern detaylarıyla göz kamaştıran lüks duvar üniteleri sadece televizyonlarınız için değil kitaplarınız ve aksesuarlarınız içinde mükemmel bir depolama alanıdır.

Duvar Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Evinizde koltuk takımlarınız kadar önemli bir yere sahip olan duvar üniteleriniz seçerken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır.

  • Aldığınız televizyonun boyutu ile duvar ünitesinin bulunduğu yerin boyutunu önceden belirlemelisiniz.
  • Salonunuzda nasıl bir hava yaratmak istiyorsanız duvar ünitesini seçerken de kişisel beğenilerinizi ön planda tutmalısınız.
  • Televizyonu nasıl bir açıda izlemek istediğinizi belirleyip duvar ünitenizi buna göre seçmeniz önemlidir. Televizyonu duvarda izlemeyi düşünüyorsanız alçak tarzda tasarlanan modern duvar üniteleri pek işinize yaramayacaktır.
  • Evinizde çok fazla eşyanız varsa eğer depolama alanı fazla olan bir duvar ünitesi seçmelisiniz. Böylece eşyalarınızı rahatlıkla buralarda saklayabilirsiniz.

Duvar Ünitesi Çeşitleri Nelerdir?

Dasell Mobilya duvar üniteleri dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle özel olarak tasarlanıp, birden çok çeşidiyle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Pek çok modeliyle sizlere özgür bir seçim yapmanızı sağlar. Duvar ünitelerimiz malzeme kalitesi, kitaplığı, raf sayısı, depolama alanı rengi gibi birçok özelliği ile size inceleme imkânı sunuyor. Koltuk takımlarının aksine duvar ünitelerinde öne çıkan renkler beyaz, siyah ve kahverengidir. Duvar üniteleri pek çok çeşitte üretilebilmektedir. Dasell Mobilya olarak size kaliteli hizmet sunabilmek için avangart ve luxury çeşitlerimizle ön plana çıkmaktayız.

Salonunuz için gerekli olan en iyi duvar ünitelerini sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Salonunuzda sarayları andıran avangart bir tarz benimsediyseniz eğer avangart duvar ünitesi ile salonunuzdaki bütünlüğü koruyabilirsiniz. Ayrıca mobilyalarınızdaki renk uyumunu da istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Zıtlıklardan hoşlanıyorsanız siyah ve beyazın uyumunu duvar ünitelerinde yakalayabilirsiniz. Daha yalın, ferah ve şık bir görüntü yakalamak içinse beyazın tonlarıyla istikrarlı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Duvar Ünitelerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Dekoratif ürünler ile sahip olduğunuz televizyonu içinde barındıran duvar ünitelerinin belli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Duvar üniteleriniz gerek eşyalarınızın yoğunluğundan gerekse televizyonun çektiği toza maruz kalmaktadır. Ahşap malzemeden yapılan duvar ünitelerini parlatmak için belli zaman aralıklarında ahşap parlatıcı kullanabilirsiniz. Bunun dışında gün içinde nemli bir bez ile rutin olarak temizliği sağlayabilirsiniz.

Duvar Ünitesi Fiyatları

Duvar ünitesi fiyatları belirlenirken pek çok faktör ortaya çıkmaktadır. Fiyatların belirlenmesindeki en önemli husus malzeme kalitesidir. Dasell mobilya olarak en iyi kalitedeki malzemelerden ürettiğimiz duvar ünitelerini sizlere sunuyoruz. Ürünlerin kapsamlı olması, ölçüleri, boyu, tarzı gibi özellikler fiyatın değişmesinde rol oynayan hususlardır.

Belirlediğimiz uygun fiyatlar ile kaliteli ve dayanıklı ürünleri rahatça satın alabilirsiniz. Fiyatlarımızı belirlerken kullandığımız malzemelerden ve tasarımlardan ödün vermiyoruz. Hazırladığımız ürünlerin tamamı evinizin için bütünlük yaratacak niteliktedir.

Fiyatlarımızı etkileyen bir diğer faktör ise ürünün malzemesidir. Malzemede meydana gelebilecek değişiklikler doğrudan ürünün fiyatına yansıyacaktır. Bunlar ne kadar fiyatları etkileyen unsurlar olsa da sitemizde her bütçeye hitap eden duvar ünitesi bulmanız mümkündür.

Sizde duvar ünitelerini uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan ürünleri dikkatli bir şekilde inceleyip üzerindeki her bir detaya bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece yaptığınız internet alışverişiniz sizin açınızdan da verimli geçecektir.

Showing all 7 results

Yan paneli aç