Dresuar ve Sehpalar

 

Dresuar ve sehpalar evlerimizde en işe yarayan eşyalardır. Salonumuzun bütünlüğünü sağlayan bu eşyalar evimizin neredeyse olmazsa olmazları arasındadır. Üzerine cep telefonu veya çantamızı rahatlıkla koyabilmemiz için bir sehpaya ya da dresuara mutlaka ihtiyaç duyarız. Dasell mobilya olarak evlerinize konforu getirmenin yanı sıra tamamlayıcı eşyalarımız ile de bütünlüğü sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Dresuara Ait Her şey Dasell Mobilya’da

Evimizin antrelerinde ya da salon girişinde sıklıkla rastladığımız dresuarlar eşyalarınızı derleyip toplama açısından oldukça fonksiyoneldir. Dresuarlar tasarlanırken kullanılacak malzemeler genellikle MDF, mermer ya da ahşaptan seçilir. Bu sayede dresuarlarınız daha estetik bir görünüme kavuşur. Günümüzde dresuarlar sadece antrede değil artık yatak odası ve oturma odalarında da kullanılmaktadır. Böylece evinizde her an size lazım olabilecek ürünleri kolaylıkla dresuarınız da bulabileceksiniz.

Oyma desenli dresuarlar klasik tarzda döşenmiş evler için oldukça ideal modellerdir. Bunun dışında sadece klasik değil spor ve modern tarzda da dresuarlara sahip olabilirsiniz. Evinizde ferah ve şık bir görünüm istiyorsanız eğer dresuar alırken mutlaka açık renk olmasına özen gösterin. Evinizde yarattığınız otantik ortamı bozmayacak olan beyaz rengi istediğiniz her şeyde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Dresuar Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dresuarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok husus bulunur. Özellikle eşyalarınızı toplamak için bir model arıyorsanız bunu mutlaka göz önünde bulundurun. Son zamanlarda sıkça kullanılan uzun bacaklı dresuarlar birçok çift tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise dresuarın uzunluğundan ötürü evde bulunan çocukların ve hayvanların buraya ulaşmasının zor olmasıdır. Dresuarınızın görselliğine önem verirken aynı özeni mutlaka fonksiyonelliğine de gösterin. Çünkü ürünün dış görünüşü kadar depolama alanının fazla olması da için oldukça önemlidir.

Dresuarınızı hangi odada kullanacaksanız ısısı ve nemini önceden kontrol edip ona göre türünü seçin. Nemli bir odaya alacağınız ahşap dresuar mobilyanızın ömrünü kısaltacaktır. Ayrıca üstüne çok fazla eşya koymanız durumunda eviniz daha kalabalık gözükecek bu da dresuarınızın şıklığını kapatacaktır.

Dresuar Fiyatları

Dresuar fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Fiyat belirlenirken ilk olarak dresuarların modeli göz önüne alınır. Daha sonra ürünün kalitesi ve malzemelerine göre de fiyat net olarak belirlenir. Dresuarın dekorasyonla ile yakaladığı bütünlük de oldukça önemlidir. Antreniz için istediğiniz aynalı dresuarlar fiyat açısından farklılık gösterecektir. Dasell mobilya olarak ürünlerimiz son sınıf kalitede üretilmektedir. Böylece ürünlerimizi kullanırken en ufak bir sıkıntı yaşamazsınız.

Koltuklarınızın Kenarları İçin Kaliteli Yan Sehpalar

Salonda televizyon seyrederken rahatlıkla kullanabileceğiniz yan sehpalar konforu ayağınıza kadar getiriyor. Bu sehpalar şık görüntüsünün yanı sıra evinize kattığı havayla da sizi büyüleyecek. Minimal tasarımları ve kullanım açısından sağladığı portatifliği ile salonlarınızın vazgeçilmezi olacak. İster koltukta otururken bir şeyler yiyin isterseniz de bilgisayarınızı açıp işlerinizi halledin. Yan sehpalar kullanım olarak çok amaçlıdır.  Bu sehpaları isterseniz cam kenarına yakın bir alana koyup üstüne dekoratif ürünler ekleyerek sergileyebilirsiniz. Yan sehpanın kullanımı tamamen sizin zevkinize bağlı olarak değişecektir.

Evlerin Vazgeçilmezi Orta Sehpa

Orta sehpalar genellikle salonlarda veya oturma odalarının vazgeçilmezidir. Her açıdan kullanışlı olan bu sehpalar arkadaşlarınızla sosyalleşirken size eşlik ederek ortamın konforunu arttıracaktır. Yiyecek ve içeceklerinizi rahatça koyabilir ya da mum, biblo ve şamdan gibi dekoratif ürünler koyarak da şıklığı yakalayabilirsiniz.

Orta sehpalar birbirinden farklı boyutlarda karşınıza çıkabilir. Satın alırken en ideal boyutu seçmek için salonunuzun genişliğini düşünmelisiniz. Sehpayı koyacağınız alan ne kadar geniş ise alacağınız orta sehpa modelleri de o kadar artacaktır. Ön plana çıkan orta sehpa modelleri arasında köşeli ve dairesel tarzda sehpalar yer alır. Evinizde zamansız şıklığı yaratmak isterseniz ahşap modeller tam size uygun bir tercih olacaktır. Evinde modernliği arayanların tercihi ise mermer ya da metal ürünlerdir. Dasell mobilya olarak ürünlerimiz evlerinize ister modern ister klasik tarzda şıklığı sizin için getiriyor.

Sehpa Fiyatları

Sehpa fiyatları, ürünün boyutuna, kullanılan malzemeye ve ürünün kalitesine bağlı olarak farklılıklar gösterecektir. İç mekanların önemli bir parçası haline gelen sehpaları seçerken ne tarz bir ürün istediğinize dikkat etmelisiniz. Özellikle evinizde kullanacağınız sehpalar bütçenize ve tarzınıza hitap ediyor olmalıdır.  Sehpalarda koltuk takımları gibi uygun fiyatlı ve lüks obje olarak kendi içinde ayrılmaktadır. Dasell mobilya olarak bütçenizi düşünerek ürünlerimizin fiyatını müşteri odaklı belirliyoruz. Her tarz ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz sitemizde sizde uygun fiyata istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Showing all 3 results

Yan paneli aç