Blog

2022 Avangart Yemek Odası Modelleri Nelerdir?

2022 Avangart Yemek Odası Modelleri Nelerdir?

2022 yılında yemek odası modelleri 2021 yılında olduğu gibi altın rengi çizgiler ile donatılacaktır. Herkesin sık sık kullandığı yemek odaları, geçmişin izlerinden yola çıkarak çağdaş çizgiler ile donatılmaktadır. Yemek odalarında kullanılan farklı model yemek odası takımlarının kendilerine ait karakteristik özellikleri vardır. Eğer siz de 2022 yılında trend olacak yemek odası takımları ile tanışmak ve bu takımlardan birini alarak yemek odalarınız profesyonel bir şekilde donatmak istiyor iseniz bu yazı tam size uygundur.

Cihangir Yemek Odası Modelinde Renkler

Cihangir Yemek Odası Modelinde Renkler

2022 yılının trend olacak özelliklerini bünyesinde barındıran Cihangir Yemek Odası takımı, evlerinizde yediğiniz her yemeğin değerli olabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Takımda 4 adet sandalye yer almaktadır. Ayakları ahşaptan üretilen sandalyelerin ayak kısımları kahverengidir. Ayrıca kol detaylarında da kahve tonlarına yer verilmiştir. Masada ve sandalye minderlerinde ise ağırlıklı olarak kullanılan renk krem rengidir. Özellikle canlı renk ve desenler ile kolay uyum sağlayabilen krem rengi, altın sarısı işlemeler ile bir arada kullanılmıştır. Yemek odası takımı içerisinde yer alan şifonyer, parlak beyaz taşlar ile süslenmiştir.

Cihangir Yemek Odası Modelinde Tasarım

Modelde kullanılan tasarım sizleri eski antik çağlara geri götürecektir. Modern bir yaklaşımın minimalist ürünü olan bu yemek odası modeli sade bir tasarımı abartısız işlemeler ile süslemiştir. Modelde yer alan sandalyelerin ayak kısımları düz devam etmektedir. Ancak masanın ayak kısımlarında altın sarısı çiçek desenlerine yer verilmiştir. Bu yemek odasında kullanılan vitrin, kısa ayaklı ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Birden fazla gözü olan vitrinde iki adet camlı kapak yer almaktadır. Yemek odası dizaynı için bu camlı alanlara biblolar ya da vazolar yerleştirebilirsiniz.

İstinye Yemek Odası Modelinde Renkler

İstinye Yemek Odası Modelinde Renkler

İstinye Yemek Odası sade bir tasarımı yenilikçi ürünler ile bir araya getirerek özgün bir hava ortaya koymuştur. Bu modelde yer alan renk ağırlıklı olarak laciverttir. Lacivertin yanı sıra altın sarısı ve beyaza da modelde sıklıkla yer verilmiştir. Eğer siz de konfora diğer tüm detaylardan fazla önem veriyor iseniz yemek sandalyelerini iyi seçmelisiniz. Bu modelde kullanılan sandalyeler hem sırt hem de oturulan minderler bakımından ergonomik bir yapıya sahiptir. Yemeğiniz kaç saat sürerse sürsün fazla oturduğunuz için vücudunuzda herhangi bir ağrıya neden olmaz.

İstinye Yemek Odası Modelinde Tasarım

Model, yemek odası tasarımları söz konusu olduğunda ön plana çıkacak ürünlerden oluşmaktadır. Modelde yer alan masanın hem ayak kısımları hem de kenar kısımları oymalı motiflerden oluşmaktadır. 2022’ye damga vuracak motiflere yer verilen üründe ahşabın doğal atmosferinden de yararlanılmaktadır. Modelde yer alan ürünlerin tutma kulplarında altın sarısı hakimdir. Hem şifonyer hem masa hem de vitrininde yüksek ayaklardan yararlanılmıştır. Bu nedenle model, temizlik esnasında sizi fazla yormayacaktır.

Florya Yemek Odası Modelinde Renkler

Florya Yemek Odası Modelinde Renkler

Florya Yemek Odası modeli otantik yaklaşım tarzını vitrin aynasında yansıtan, özel bir modeldir. Aynanın eskimiş görünümü sayesinde yatak odanızda yıllar öncesine gidebilirsiniz. 4 adet sandalyeye sahip olan modelde ağırlıklı olarak kırık beyaz rengi kullanılmaktadır.. Özellikle yemek yerken sakin bir ortam arzu eden insanlar için tasarlanmış bu model, abartılı olmayan geçişlere sahiptir. Modelde kullanılan masada dekoratif ürünler yer almaktadır. Sandalye ayakları ve masanın ayakları beyaz renk ile kaplanmıştır. Sandalyelerin üst kısımlarında altın sarısı rengine az da olsa rastlanmaktadır. Baklava dilimi görüntüsü TV konsolunda mevcuttur. Bu görüntü de yine beyaz renk ile donatılmıştır.

Florya Yemek Odası Modelinde Tasarım

Yemek odası çeşitleri arasında sadeliği ile tercih edilen Florya, insanı rahatlatan bir yapıya sahiptir. Şık bir duruşu sadelik ile bir araya getiren bu üründe hiçbir parça abartı değildir. TV konsolu üzerinde yer alan gri renkli işlemeler, sizleri televizyon izler iken herhangi bir şekilde rahatsız etmemektedir. Vitrini oldukça işlevsel olan bu modelde sağlam malzemelerden yararlanılmıştır. Bu nedenle yemek odası takımını bir kez satın aldıktan sonra bir daha kolay kolay değiştirmenize gerek kalmaz. Sandalyeler üzerinde kullanılan minderler sizlere ekstra bir konfor sunmaktadır. Bu sayede yemeklerinizi kısa kesmek zorunda kalmadan rahat rahat yemek keyfinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir