Blog

2022 Yılının En Dikkat Çeken Yatak Odası Takımları ile Tarz Yaratın

2022 Yılının En Dikkat Çeken Yatak Odası Takımları ile Tarz Yaratın

2022 yılı yenilikleri ile birlikte gelmiştir. 2022 yılının gelmesi ile pek çok alanda farklı yenilikler söz konusu olmuştur. Bu yenilikler arasında mobilyalara gelen yenilikler de yer almaktadır. Kanepe ve koltuklara olduğu gibi yatak odalarına da yeni renkler ve tasarımlar etki etmiştir. 2022 yılında en sık kullanılan renkler arasında altın ve gümüş yer almaya başlamıştır. Bu yıl da diğer yıllar gibi luxury, klasik, modern, geleneksel gibi pek çok model yatak odalarında kullanılmıştır. Eğer yeni yıla ait bir yatak odası dekorasyonu ortaya çıkarma amacında iseniz aşağıdaki modellerden yardım alabilirsiniz. Modellerin her biri yeni yıla uyum sağlayacak renk ve tasarımlara sahiptir. Modellerde sıklıkla ışıltılı detaylar ve süslemeler göze çarpmaktadır. Bu da yatak odanızın daha çok dikkat çekmesini sağlayacaktır.

Venedik Yatak Odası

Venedik Yatak Odası

Bu model sayesinde krallara layık bir yatak odası yaratabilirsiniz. Prenses modelin tasarımı ile birtakım benzerliklere sahip olan bu takım, geniş bir aynaya sahiptir. Aynanın genişliği odalarınızda ferah bir aura ortaya çıkarmaktadır. Krem rengine sahip olan Venedik Yatak Odası bir adet puf ile birlikte sizlerin satışına sunulmaktadır. Krem renginin açık tonları şerit detaylar oluşturmaktadır. Bu detaylar yatak odasının zarafetini artırmaktadır. Kıyafet dolabında oldukça fazla sayıda bölme bulunmaktadır. Bu bölmeler sayesinde aradığınız eşyaları kısa sürede bulabilirsiniz.

Emirgan Yatak Odası

Yatak odalarınız için ihtiyaç duyduğunuz işlevselliğe bu model ile kavuşabilirsiniz. Yatağında yer alan ihtişamlı başlık odalarınıza özgün bir hava katacaktır. Yatak odasında yer alan puf, rahatlığınız açısından kalın minderler ile donatılmıştır. Modelde bulunan kıyafet dolabı kullananları kral gibi hissettirecek bir tasarıma sahiptir. Emirgan Yatak Odası içerisinde yer alan parçaların köşe kısımlarında altın detaylar yer almaktadır. Ayrıca parçaların üzerinde gümüş geçişleri de görebilirsiniz. Eğer yatak odanızda rahat bir şekilde uyumak ve uyanmak istiyor iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

Prenses Yatak Odası

Göz alıcı yatak odası takımları dendiği zaman akla gelen bu ürün, ışıl ışıl görünümü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Prens ve prenseslere layık olan bu takımda yatak odalarınız için ihtiyaç duyacağınız tüm parçalar yer almaktadır. Üründe kullanılan ana renk açık kahvedir. Açık kahvenin üzerinde altın şeritler yer almaktadır. Böylelikle özgün bir görünüm elde edilmektedir. Yatak başında baklava desenler kullanılmıştır. Böylelikle şıklık ve zarafet yatak odalarınıza kadar taşınmıştır. Modelde yer alan baza oldukça ergonomik olup insan sağlığı baz alınarak tasarlanmıştır. Prenses Yatak Odası sayesinde aradığınız huzurlu uykuya kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Havana Yatak Odası

Bu modelde abartılı olmayan işlemeler yer almaktadır. Bu işlemeler sayesinde yatak odanızın sıradan görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Gri renge sahip bu yatak odası şık bir görünüm ile odalarınıza ayrı bir hava katacaktır. Yatağın kenar kısımlarında bulunan nakışlar, geleneksel bir çağın habercisidir. Modelde yalnızca geleneksel çağdan izler yer almamakta aynı zamanda modern çağ da en ince detaylarına kadar yansıtılmaktadır. Kırlentler, ayna, avize, yatak ve kıyafet dolabında altın şeritlerden yararlanılmıştır. Bu sayede Havana Yatak Odası kullanılan odalardaki güzellik artmaktadır. Takımın içerisinde yer alan kıyafet dolabı geniş kapasitesi ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Sofya Yatak Odası

Sofya Yatak Odası

İnsanların rahat bir şekilde uyuması için özel tasarlanan bu model hem yeni evli çiftlere hem de yatak odasını yenilemek isteyenlere uyumludur. Zinde bir uyku deneyimi tatmak isteyen insanlar Sofya Yatak Odası takımları ile yararlanabilmektedir. Eğer abartı ve gösterişten uzakta bir oda tasarımı ortaya koymak amacında iseniz bu takımı tercih edebilirsiniz. Yatakta bulunan perde kısmı sayesinde kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Cihangir Yatak Odası

Gösterişli tasarıma ve iddialı geçişlere sahip olan bu ürün, sizlerin beğenisine sunulmuştur. Üründe yer alan krem ve altın renkler 2022 yılının en göze çarpan detayları arasındadır. Bu renkler ağırlıklı olarak bazada ve kıyafet dolabında yer almaktadır. Krem rengi ile sadeliği ön plana çıkarır iken altın sarısı ile ışıltıyı yakalayabilirsiniz. Cihangir Yatak Odası sayesinde özgün bir şifonyer tasarımına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir