Blog

2022 Koltuk Modelleri ile Evlerinizde Bir Fark Ortaya Çıkarın

2022 Koltuk Modelleri ile Evlerinizde Bir Fark Ortaya Çıkarın

Koltuk modelleri her yıla damga vuracak tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Kendine has duruşları ve görünümleri sayesinde oturma odası ve misafir odalarınızda oturma grupları ile bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Hem yeni evli çiftlerin hem de oturma odasını yenilemek isteyenlerin tercihi o yıl çıkan koltuk takımlarıdır. Bu takımlar sayesinde evlere yeni yılın esintisi yayılmaktadır. Modern, luxury, klasik, otantik, bohem, gotik gibi tarzlarda tasarlanan takımlar ev dekorasyonlarınız için olmazsa olmazdır. Aşağıda bu tarzları içeren bazı koltuk modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden yardım alarak aradığınız dekorasyona kısa sürede kavuşabilirsiniz. Evlerinizin 2022 yılına ait bir dekorasyon ile tasarlanmasını sağlayabilir ve misafirlerinizi bu modeller ile kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Florya Koltuk Takımı

Florya Model Koltuk Takımı

Genellikle evlerde geniş salonlar ve oturma odaları bulunmaktadır. Bu nedenle odaların verimli bir şekilde kullanılabilmesi, hiç boşluk kalmaması son derece önemlidir. Odalarınıza uyumlu boyutlarda eşyalar alabilmek için odalarınızın boyutunu ölçerek alışverişe çıkmanızda yarar vardır. Geniş salonlar için önerilen Florya Model Koltuk Takımı sayesinde aradığınız ortama kavuşabilirsiniz. Açık renk kanepe ve koltuklar sayesinde odalarınızın hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle güneşin tam olarak girmediği odalar için açık renk mobilyalar tavsiye edilmektedir.

Berlin Koltuk Takımı

Salonlarınızda nasıl bir tasarım istediğinize uygun olarak bir takım seçimi yapmalısınız. Eğer salonlarınız için yaratmak istediğiniz görünüm modern ise modern tarzda ürünlerden yardım alabilirsiniz. Modern koltuk takımlarına örnek olarak Berlin Model Koltuk Takımı verilebilmektedir. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bu model, tezat renkleri ile odanıza özgün bir stil kazandıracaktır. Takımda kullanılan renk tonları mat olup farklı aksesuarlar ile uyum sağlayacak şekildedir. Sıradan oturma gruplarının aksine çok daha çağdaş bir görünüm elde eden bu ürünü oda dizaynınız için tercih edebilirsiniz.

Cihangir Koltuk Takımı

Evlerde en çok zamanı oturma odalarında geçiririz. Bu nedenle bu alanların tasarımına özen göstermek gerekmektedir. Oturma odası dekorasyonu dendiğinde akla ilk olarak koltuk takımları gelmektedir. Takımların içerisinde berjerden kanepelere kadar pek çok ürün yer almaktadır. Şıklıkları ile adından söz ettiren takımlar arasında Cihangir Model Koltuk Takımı da yer almaktadır. 2022 yılı ve sonrası için tasarlanan bu zamansız ürün, luxury ve avangart stillerin bir arada kullanılması ile oluşturulmuştur. Böylelikle hem sade hem de şık bir görünümü tek üründe elde edebilirsiniz. Açık gümüş rengi sayesinde odalarınıza ferahlık kazandıran bu takım, ayak kısımlarında altın yaldızlara sahiptir. Takımda kullanılan varaklar ve kapitone detaylar oturma odası ve salonlarınıza iddialı bir hava kazandıracaktır.

İstinye Koltuk Takımı

Salonlarda estetik bir görünümü konfor ile bir arada arayan insanların tercihi bu modeldir. Lüksten ve kaliteden ödün vermeyen bu model ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Bu koltuk takımı sayesinde yalnızca bir odada değil tüm evde hoş bir ortam yaratabilirsiniz. İstinye Model Koltuk Takımı oturma odalarınız için gereken özgün tasarımı tescillendirmektedir. Takımın kanepe ve koltuklarında konforlu minderler ön plana çıkmaktadır. Bu parçalarda bazı süslemeler de söz konusudur. İstinye modeli yalnızca oturma odalarınızda değil geniş yemek odalarınızda da güvenle kullanabilirsiniz. Yemek odası takımlarınıza uyum sağlayacak model, sizleri yarı yolda bırakmayacak özgün bir tasarıma sahiptir. Modelin kumaşında sadelikten ziyade çizgili desenler yer almaktadır. Bu desenler sizlere geleneksel bir ortam sunmaktadır. Kanepelerin kenar kısımlarında bulunan kapitone işlemeler ile çağdaş tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Pandora Koltuk Takımı

Pandora Model Koltuk Takımı

2022 yılının en çok dikkat çeken renkleri pastel tonlardır. Bu tonları bünyesinde barındıran Pandora Model Koltuk modelleri evlerde şık bir dekorasyon ortaya koyacaktır. Pastel tonlar hem şıklığın hem de zarafetin simgesidir. Bu tonların güzelliği sayesinde evlerinizde hoş bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. Pandora modelde ikili koltuklar bulunmaktadır. Ayrıca berjer ve orta sehpaya da bu model içerisinde bulunmaktadır. Modelin her bir parçasında minimal çizgilere yer verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir